Obsah

Kurzy komunikačných zručností sú úspešne za nami

Typ: ostatné
Kurzy komunikačných zručnostíPrečítajte si viac o tom, ako dopadli realizované kurzy ale i o tom, čo máme pre Vás pripravené ďalej.

Koncom augusta sme začali s ďalšou etapou vzdelávania v oblasti komunikačných zručností. V septembri a októbri sme v zabehnutom trende pokračovali a poskytli účastníkom mnoho zaujímavých kurzov. Na nich sa naučili ako efektívnejšie komunikovať, ako lepšie zvládať stres, či riešiť konflikty. Precvičili si svoje prezentačné zručnosti, naučili sa nové vedomosti z psychológie študenta, z oblasti multikultúr, ale i projektového manažmentu. Účastníci by si po absolvovaných kurzoch mali vedieť lepšie zmanažovať svoj čas, ovládať techniky motivácie. Ako posledné školenie absolvovali Teambuilding, kde si mohli precvičiť prácu v tíme, kde každý spolupracuje pre jeden spoločne definovaný cieľ.
Ako povedali lektori, Pohorelá je krásnou dedinkou v srdci Slovenska a veľmi dobre sa tu cítili. V obci využili aj možnosti ubytovania a stravovania, snažili sa odovzdať čo najviac zo svojich skúseností.
Veríme, že školenia priniesli svojim účastníkom množstvo zaujímavých poznatkov.
V novembri sa pustíme do poslednej fázy realizácie tohto vzdelávacieho projektu. Spoločne si zlepšíme svoje zručnosti pri práci s počítačom a kurzy ukončíme v apríli 2012.
Začneme od základov - prejdeme si základné pojmy a teóriu a následne sa naučíme lepšie spravovať počítače a súbory, zistíme, ako sme na tom s Wordom či Excelom, ktorý potrebujeme k svojej každodennej práci. Zaujímavou novinkou môže byť školenie Databázy. Nadobudneme tiež zručnosti pri príprave elektronických prezentácií (napríklad PowerPoint) ale i ako čo najlepšie využiť možnosti internetu, pracovať s internetovými prehliadačmi. Zistíme, čo je to Microsoft Outlook a na čo ho môžeme využívať. Na školení "Informačná bezpečnosť" sa naučíme ako chrániť svoj počítač pred vírusmi, či ako predísť unikaniu dát z počítača. Ochránime svoje kontá a naučíme sa, ako zabrániť ich zneužívaniu. V závere kurzov nás čaká CMS - e-learning, E-rozvrhy či E-žiacka knižka.
Srdečne Vás pozývame na kurzy a už teraz sa na Vás tešíme!

 

„Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu
v rámci Operačného programu Zamestnanosť a sociálna inklúzia.“

www.sia.gov.sk   www.employment.gov.sk  www.esf.gov.sk


Vytvorené: 6. 3. 2018
Posledná aktualizácia: 6. 3. 2018 18:16
Autor: Správca Webu