Obsah

Cyklistická časovka 2017 - výsledky

Typ: ostatné
Občianske združenie OPORA Pohorelá v spolupráci s Obecným úradom v Pohorelej usporiadali v nedeľu 4. júna 2017
XVIII. ročník cyklistickej časovky detí do 15 rokov

Výsledky:

 

Predškoláci a mladší (dĺžka trate 1 km):

1. Jakub POMPURA, (6 rokov) 2 min. 17 sec.

2. Samuel ROCHOVSKÝ, (6 rokov) 2 min. 30 sec.

3. Magdaléna KANOŠOVÁ, (6 rokov) 2 min. 34 sec.

4. Maroš KANOŠ, (6 rokov) 2 min. 58 sec.

5. Nela VOJTKO KUBANDOVÁ, (5 rokov) 3 min. 24 sec.

6. Richard BRÁZ, (3 roky) 5 min. 58 sec.


 

DIEVČATÁ I.-III.ročník (dĺžka trate 2,6 km)

1. Vanesa POMPUROVÁ, III.A 11 min. 32 sec.

2. Júlia KANOŠOVÁ, II.A 12 min. 12 sec.

3. Kristína SOUČEKOVÁ, III.A 12 min. 46 sec.


 

CHLAPCI I.-III.ročník (dĺžka trate 2,6 km)

1. Jakub VOJTKO KUBANDA, III.A 8 min. 40 sec.

2. Ján POMPURA, III.A 9 min. 12 sec.

3. Erik BIALIK, III.A 9 min. 44 sec.

Jozef ŠAJŠA, III.A 10 min. 14 sec.

Šimon REFKA, I.A 12 min. 07 sec.


 

DIEVČATÁ IV.-VI.ročník (dĺžka trate 2,6 km)

1. Alexandra MECKOVÁ, IV.A 9 min. 52 sec.

2. Bianka TLUČÁKOVÁ, IV.A 9 min. 53 sec.


 

CHLAPCI IV.-VI.ročník (dĺžka trate 2,6 km)

1. Chris SUCHÁNEK, V.A 7 min. 52 sec.

2. Ján GANDŽALA, V.A 8 min. 04 sec.

3. Šimon PETRO, IV.A 10 min. 49 sec.


 

DIEVČATÁ VII.-IX.ročník (dĺžka trate 2,6 km)

1. Janka KAMZÍKOVÁ, VII.A 8 min. 55 sec.


 

CHLAPCI VII.-IX.ročník (dĺžka trate 2,6 km)

1. Marek FIĽO, VIII.A 7 min. 09 sec.

2. Róbert TLUČÁK, VII.A 8 min. 03 sec.

3. Erik REFKA, VIII.A 8 min. 39 sec.

4. Miroslav DUDÁŠ, VII.A 9 min. 09 sec.



Za sponzorskú pomoc ďakujeme firmám BARTRANS-Ing.Jozef Baran a spol., KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, GENERALI SLOVENSKO, VKÚ Harmanec, Brantner Gemer a Slovenskej agentúre životného prostredia.

V neposlednom rade ďakujem všetkým dobrovoľníkom, ktorí pomohli pri zabezpečení zdarného a bezpečného priebehu pretekov.
 

-j.pompura-


Vytvorené: 16. 3. 2018
Posledná aktualizácia: 16. 3. 2018 12:14
Autor: Správca Webu