Obsah

Rozpis futbalových zápasov TJ Mladosť

Typ: ostatné
TJ Mladosť Pohoreláv základnej časti sezóny 2018/2019 v oblastnej futbalovej súťaži mužov - II. trieda, skupina B

nedeľa 5. august 2018, 13:00
TJ Mladosť Pohorelá TJ Slovan Beňuš
TJ Mladosť Pohorelá - TJ Slovan Beňuš

 

nedeľa 12. august 2018, 13:00
TJ Mladosť Pohorelá ŠK Heľpa
TJ Mladosť Pohorelá - ŠK Heľpa

 

nedeľa 19. august 2018, 16:00
TJ Slovan Michalová TJ Mladosť Pohorelá
TJ Slovan Michalová - TJ Mladosť Pohorelá

 

nedeľa 26. august 2018, 13:00
TJ Mladosť Pohorelá TJ Partizán Dolná Lehota
TJ Mladosť Pohorelá - TJ Partizán Dolná Lehota

 

nedeľa 2. september 2018, 15:30
TJ Tatran Polomka TJ Mladosť Pohorelá
TJ Tatran Polomka - TJ Mladosť Pohorelá

 

nedeľa 9. september 2018, 13:00
TJ Mladosť Pohorelá TJ Tatran Čierny Balog
TJ Mladosť Pohorelá - TJ Tatran Čierny Balog B

 

nedeľa 16. september 2018, 15:00
TJ Slovan Pohronská Polhora TJ Mladosť Pohorelá
TJ Slovan Pohronská Polhora - TJ Mladosť Pohorelá

 

nedeľa 23. september 2018, 10:30
TJ Slovan Beňuš TJ Mladosť Pohorelá
TJ Slovan Beňuš - TJ Mladosť Pohorelá

 

nedeľa 30. september 2018, 15:00
ŠK Heľpa TJ Mladosť Pohorelá
ŠK Heľpa - TJ Mladosť Pohorelá

 

nedeľa 7. október 2018, 13:00
TJ Mladosť Pohorelá TJ Slovan Michalová
TJ Mladosť Pohorelá - TJ Slovan Michalová

 

nedeľa 14. október 2018, 14:30
TJ Partizán Dolná Lehota TJ Mladosť Pohorelá
TJ Partizán Dolná Lehota - TJ Mladosť Pohorelá

 

nedeľa 31. marec 2019, 13:00
 TJ Mladosť Pohorelá TJ Tatran Polomka
TJ Mladosť Pohorelá - TJ Tatran Polomka

 

sobota 6. apríl 2019, 15:30
TJ Tatran Čierny Balog TJ Mladosť Pohorelá 
TJ Tatran Čierny Balog B - TJ Mladosť Pohorelá

 

nedeľa 14. apríl 2019, 13:00
 TJ Mladosť Pohorelá TJ Slovan Pohronská Polhora
TJ Mladosť Pohorelá - TJ Slovan Pohronská Polhora

 

Druhá trieda skupina B sa odohrá dvojkolovo doma – von každý s každým (14 stretnutí).

Po odohraní základnej časti sa súťaž rozdelí na dve skupiny. Prvá skupina (mužstvá umiestnené na prvom až štvrtom mieste) bude hrať o postup do prvej triedy systémom každého s každým dvojkolovo. Druhá skupina (mužstvá umiestnené na piatom až ôsmom mieste) budú hrať rovnakým systémom o konečné umiestnenie.

 

Oficiálna stránka súťaže


Vytvorené: 20. 7. 2018
Posledná aktualizácia: 23. 7. 2018 15:25
Autor: Ján Pompura