Obsah

TJ Slovan Michalová - TJ Mladosť Pohorelá 1:3 (0:1)

Typ: ostatné
Michalova-Pohorela- majstrovské stretnutie 3. kola základnej časti ročníka 2018/2019 oblastnej futbalovej súťaže mužov - II. trieda, sk. B

Divákov: 65;

Zostava TJ Mladosť Pohorelá:  Štefan Vaško, Maroš Siman (K), Jozef Ciper, Ján Vernársky, Emil Holko, Rastislav Kuklica, Martin Kalman (Jozef Tlučák - 85'), Jozef Kalman , Miroslav Maťúš (Ján Gordán - 69'), Matúš Janoška, Matej Bútora;

Náhradníci: Jozef Tlučák, Ján Gordán, Ján Rochovský;

Góly: Michal Rúžička (51' -vlastný gól), Pater Hurák (69') - Ján Vernársky (37'), Martin Kalman (57');

ŽK: Matúš Kurtík (67'), Peter Hurák (68'), Lukáš Goceliak (90') - Jozef Kalman (29');

Ostatné stretnutia 3. kola:
Heľpa - Beňuš 2:3 (1:2)
Polomka - Č.Balog 0:4 (0:2)
D.Lehota - P.Polhora 6:2 (4:2)

 

Priebežné poradie:

  Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 TJ Tatran Čierny Balog B 3 3 0 0 13:2 9 8 6 19.6
2 TJ Slovan Beňuš 3 2 0 1 10:6 6 7 3 7.2
3 TJ MLADOSŤ POHORELÁ 3 2 0 1 5:3 6 6 0 13.2
4 TJ Partizán Dolná Lehota 3 2 0 1 7:6 6 5 0 10
5 ŠK Heľpa 3 1 1 1 8:7 4 4 -2 8
6 TJ Slovan Michalová 3 1 0 2 5:9 3 3 -3 9.8
7 TJ Slovan Pohronská Polhora 3 0 1 2 7:12 1 2 -2 0
8 TJ Tatran Polomka 3 0 0 3 2:12 0 1 -3 0

Pozn.: Druhá trieda skupina B sa odohrá dvojkolovo doma – von každý s každým (14 stretnutí).
Po odohraní základnej časti sa súťaž rozdelí na dve skupiny. Prvá skupina (mužstvá umiestnené na prvom až štvrtom mieste) bude hrať o postup do prvej triedy systémom každého s každým dvojkolovo. Druhá skupina (mužstvá umiestnené na piatom až ôsmom mieste) budú hrať rovnakým systémom o konečné umiestnenie.

 

Doterajšie stretnutia:

2. kolo - ne 19.8.2018: TJ Mladosť Pohorelá - ŠK Heľpa 0:2 (0:1)

Divákov: 150;
Zostava TJ Mladosť: Štefan Vaško, Maroš Siman, Andrej Janoška, Ján Vernársky, Michal Blaško (K), Rastislav Kuklica (Jozef Tlučák - 84'), Ján Syč (Ján Rochovský - 89'), Martin Kalman (Jozef Kalman - 77'), Andrej Polák (Ján Gálik - 67'), Matúš Janoška, Matej Bútora;
Náhradíci: Jozef Tlučák, Jozef Kalman, Ján Rochovský Ján Gálik, Ján Gordán;
Góly: Peter Kukula (20', 81');
ŽK: M.Blaško (23'), M.Kalman (32'), A.Janoška (51') - T.Latinak (27');
ČK: A.Janoška (90' - hrubé napadnutie súpera: po odpískaní faulu na hosťujúceho hráča odkopol loptu a okríkol asistenta rozhodcu slovami: "Buzerant @#$#@!". Po opustení hracej plochy povedal: "Mám pravdu, si buzerant @#$#@!")

Ostatné stretnutia 2. kola:
Č.Balog - D.Lehota 4:0 (2:0)
Beňuš - Polomka 7:2 (4:1)
P.Polhora - Michalová 1:2 (1:1)

 

1. kolo - ne 12.8.2018: TJ Mladosť Pohorelá - TJ Slovan Beňuš 2:0 (0:0)

"Návrat Pohorelej na ligové trávniky do skupiny, v ktorej dominovala, sa niesol v očakávanom duchu. Druhý polčas priniesol dva góly domácich, čo naklonilo misky váh pre domácich a zabezpečili im cennú výhru."
Divákov: 60;
Zostava TJ Mladosť: Štefan Vaško, Jozef Ciper (Rastislav Kuklca - 45'), Andrej Janoška, Ján Vernársky, Miroslav Maťúš (Martin Kalman - 10'), Ján Syč (Jozef Tlučák - 86'), Marek Pokorný (Andrej Polák - 79'), Michal Blaško, Jozef Kalman, Matúš Janoška, Ján Gálik;
Náhradníci: Andrej Polák, Jozef Tlučák, Ján Gordán, Martin Kalman, Rastislav Kuklica, Maroš Siman;
Góly: Jozef Kalman (48'), Matúš Janoška (72');
ŽK: A.Janoška (39'), M.Blaško (50'), M.Pokorný (67') - P.Alberty (63'), P.Šperka (67'), L.Laurinc (67'), M.Šajgalík (81');

Ostatné stretnutia 1. kola:
TJ Slovan Michalová - TJ Tatran Č.Balog B 2:5 (1:2)
TJ Partizán D.Lehota - TJ Tatran Polomka 1:0 (0:0)
ŠK Heľpa - TJ Slovan P.Polhora 4:4 (1:1)

 

Oficiálna stránka súťaže

 

Rozpis stretnutí TJ Mladosť Pohorelá v základnej časti ročníka 2018/2019

 


Vytvorené: 6. 8. 2018
Posledná aktualizácia: 21. 8. 2018 08:58
Autor: Ján Pompura