Obsah

TJ Partizán Dolná Lehota - TJ Mladosť Pohorelá 4:2 (3:1)

Typ: ostatné
Helpa-Pohorela- majstrovské stretnutie 11. kola základnej časti oblastnej futbalovej súťaže mužov - II. trieda, sk. B

divákov: 80;

zostava TJ Mladosť: Jozef Tlučák, Rastislav Kuklica, Tomáš Gajda, Andrej Janoška, Marek Gandžala, Marek Pokorný (Jozef Ciper - 81'), Jozef Kalman, Miroslav Maťúš, Matúš Janoška, Matej Bútora, Ján Syč (C) (M.Blaško (79);

náhradníci: Michal Blaško, Jozef Ciper;

góly: M.Kán (14'), M.Hudík (17', 45'), P.Šuhajda (81') - M.Bútora (34'), M.Janoška (89');

Ostatné stretnutia 11. kola:
Č.Balog - Beňuš 2:2 (0:0)
Polomka - P.Polhora 5:2 (3:1)
Michalová - Heľpa 2:1 (1:1)

 

Priebežné poradie:

  Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 TJ Tatran Čierny Balog B 11 7 2 2 40:19 23 8 5 57.4
2 TJ Slovan Beňuš 11 7 2 2 31:18 23 7 8 65.4
3 ŠK Heľpa 11 7 1 3 32:14 22 6 7 36.4
4 TJ Slovan Michalová 11 4 3 4 19:28 15 5 -3 9.8
5 TJ Partizán Dolná Lehota 11 4 2 5 21:25 14 4 -4 10
6 TJ MLADOSŤ POHORELÁ 11 3 3 5 18:26 12 3 -3 23
7 TJ Slovan Pohronská Polhora 11 2 2 7 29:36 8 2 -7 17.6
8 TJ Tatran Polomka 11 2 1 8 16:44 7 1 -11 0

 

Po odohraní základnej časti sa súťaž rozdelí na dve skupiny. Prvá skupina (mužstvá umiestnené na prvom až štvrtom mieste) bude hrať o postup do prvej triedy systémom každého s každým dvojkolovo. Druhá skupina (mužstvá umiestnené na piatom až ôsmom mieste) budú hrať rovnakým systémom o konečné umiestnenie.

 

Doterajšie stretnutia:

10. kolo - 7.10.2018: TJ Mladosť Pohorelá - TJ Slovan Michalová 1:1 (1:1)

divákov: 50;
zostava TJ Mladosť: Jozef Tlučák, Jozef Kalman, Martina Kalman, Matúš Janoška, Andrej Janoška, Michal Blaško (J..Šajša - 60'), Jozef Ciper (C), Tomáš Gajda Ján Gálik, Marek Gandžala, Marek Pokorný;
náhradníci: Maroš Siman, Rastislav Kuklica, Jozef Šajša, Ján Rochovský;
góly: M.Kalman (10') - M.Ružička (6');
ŽK: M.Kalman (20', 80');
ČK: M.Kalman (80' -po druhej ŽK);

Ostatné stretnutia 10. kola:
Č.Balog - Polomka 9:3 (4:1)
Beňuš - Heľpa 3:2 (2:1)
P.Polhora - D.Lehota 5:0 (1:0)

 

9. kolo - 7.10.2018: ŠK Heľpa - TJ Mladosť Pohorelá 5:0 (4:0)

divákov: 200;
zostava TJ Mladosť: Jozef Tlučák, Maroš Siman (C), Jozef Kalman, Martin Kalman, Matúš Janoška, Andrej Janoška, Ján Syč, Michal Blaško, Rastislav Kuklica (Marek Gandžala -69'), Tomáš Gajda, Ján Gálik (Andrej Polák - 43', Jozef Šajša -74');
náhradníci: Marek Gandžala, Jozef Šajša, Ján Rochovský, Andrej Polák;
góly: M.Turčin (3'), M.Giertl (10'), M.Jankov (17'), L.Tučin (43'), J.Petrisko (53');

Ostatné stretnutia 9. kola:
Polomka-Beňuš 0:2 (0:2),
D.Lehota-Č.Balog 1:3 (1:2),
Michalová-P.Polhora 5:2 (1:0);

8. kolo - 30.9.2018: TJ Slovan Beňuš - TJ Mladosť Pohorelá 5:1  (2:0)
divákov: 88;
zostava TJ Mladosť: Štefan Vaško, Ján Vernársky, Maroš SIman (C), Jozef Kalman, Marek, Pokorný, Martin Kalman (Ján Syč - 60'), Matúš Janoška, Andrej Janoška, Jozef Šajša, Marek Gandžala (Emil Holko - 46'), Jozef Tlučák;
náhradníci: Ján Syč, Emil Holko, Rastislav Kuklica, Michal Blaško, Tomáš Gajda, Ján Rochovský;
góly: P.Šperka ('9, 53'), M.Vigoda (34' -pokutový kop), M.Košík (65', 87') - M.Janoška (90' -pokutový kop)
ŽK: P.Alberty (42'), O.Hoška (90') - M.Siman (34'), A.Janoška (77')

Ostatné stretnutia 8. kola:
Č.Balog-Michalová 3:1 (2:0)
P.Polhora-Heľpa 0:3 (0:2)
Polomka-D.Lehota 3:2 (1:2)

 

7. kolo - 23.9.2018: TJ Slovan Pohr.Polhora - TJ Mladosť Pohorelá 2:2 (1:0)

divákov: 70;

zostava TJ Mladosť: Jozef Tlučák, Ján Vernársky, Maroš Siman (C), Jozef Ciper, Jozef Kalman, Marek Pokorný, Martin Kalman, Matúš Janoška, Matej Bútora (Jozef Šajša - 33'), Jakub Štuber, Andrej Janoška;

náhradníci: Ján Gálik, Jozef Šajša, Marek Gandžala;

góly: L.Švantner (28'), M.Tyčiak (49' -pokutový kop) - M.Siman (49'), M.Kalman (67')

ŽK:E.Kelemach (28'), J.Adamek (57') - J.Ciper (49')

Ostatné stretnutia 7. kola:
Č.Balog-Heľpa 0:2 (0:1)
D.Lehota-Beňuš 1:1 (1:1)
Polomka-Michalová 2:2 (1:0)

 

6. kolo - 16.9.2018: TJ Mladosť Pohorelá - TJ Tatran Čierny Balog B 3:3 (1:2)

divákov: 25;
zostava TJ Mladosť: Štefan Vaško, Andrej Polák, Ján Vernársky, Maroš Siman (K), Jozef Ciper, Jozef Kalman, Marek Pokorný, Ján Syč (Ján Gálik - 63'), Martin Kalman (Jozef Tlučák - 73'), Matúš Jánoška, Matej Bútora (Tomáš Gajda - 46');
náhradníci: Tomáš Gajda, Jakub Štuber, Ján Gálik, Jozef Tlučák, Jozef Šajša;
góly: Matúš Janoška (4'), Ján Gálik (72'), Marek Pokorný (80') - Martin Kováčik (14' -pokutový kop), Michal Muránský (51', 79');
ŽK: M.Muránsky (67');

 

Ostatné stretnutia 6. kola:
Beňuš - P.Polhora 3:2 (1:2)
Michalová - D.Lehota 1:1 (0:1)
Heľpa - Polomka 3:0 (1:0)

5. kolo - 9.9.2018: TJ Tatran Polomka - TJ Mladosť Pohorelá 0:4 (0:2)

divákov: 50;
zostava TJ Mladosť: Štefan Vaško, Ján Vernársky, Maroš Siman (K), Jozef Ciper, Tomáš Gajda (Jozef Tlučák - 85'), Michal Blaško (Ján Gordán - 85'), Jozef Kalman, Marek Pokorný (Andrej Polák - 82'), Martin Kalman (Ján Syč - 49'), Matej Bútora (Jakub Štuber - 63'), Matúš Jánoška;
náhradníci: Jakub Štuber, Ján Syč, Ján Gordan, Ján Gálik, Jozef Tlučák, Andrej Polák;
góly: Matúš Janoška (6' - pokutový kop, 38', 85'), Michal Blaško (78');
ŽK:M.Pohančaník (18'), R.Kohút (58'), J.Fusek (58'), M.Faško (72'), F.Kohút (80'), J.Chudic (80', 83') - J.Kalman (53'), M.Blaško (78'), J.Štuber (81');
ČK: J.Chudic (83' - druhá ŽK);

Ostatné stretnutia 5. kola:
Č.Balog - P.Polhora 5:1 (4:0)
Michalová - Beňuš 2:1 (1:0)
D.Lehota - Heľpa 2:4 (2:2)

 

4. kolo - 26.8.2018: TJ Mladosť Pohorelá - TJ Partizán Dolná Lehota 0:3 (0:3)

divákov: 30;
zostava TJ Mladosť: Štefan Vaško, Ján Vernársky, Maroš Siman (K), Jozef Ciper, Tomaš Gajda, Michal Blaško, Miroslav Maťúš (Ján Gordán - 79'), Ján Gálik (Martin Kalman - 46), Rastislav Kuklica (Andrej Polák - 90'), Jozef Tlučák (Matúš Janoška - 46'), Jozef Šajša (Ján Rochovský - 64')
náhradníci: Ján Gordán, Ján Rochovský, Lukáš Šipula, Ján Syč, Martin Kalman, Andrej Polák, Matúš, Janoška;
góly: M.Kán (5'), Michal Schőtter (9'), Anton Štajer (21');

Ostatné stretnutia:
Beňuš - Č.Balog 4:2 (0:1)
P.Polhora - Polomka 8:1 (2:0)
Heľpa - Michalová 4:0 (3:0)

 

3. kolo - 19. 8.2018: TJ Slovan Michalová - TJ Mladosť Pohorelá 1:3 (0:1)

Divákov: 65;
Zostava TJ Mladosť Pohorelá:  Štefan Vaško, Maroš Siman (K), Jozef Ciper, Ján Vernársky, Emil Holko, Rastislav Kuklica, Martin Kalman (Jozef Tlučák - 85'), Jozef Kalman , Miroslav Maťúš (Ján Gordán - 69'), Matúš Janoška, Matej Bútora;
Náhradníci: Jozef Tlučák, Ján Gordán, Ján Rochovský;
Góly: Michal Rúžička (51' -vlastný gól), Pater Hurák (69') - Ján Vernársky (37'), Martin Kalman (57');
ŽK: Matúš Kurtík (67'), Peter Hurák (68'), Lukáš Goceliak (90') - Jozef Kalman (29');

Ostatné stretnutia 3. kola:
Heľpa - Beňuš 2:3 (1:2)
Polomka - Č.Balog 0:4 (0:2)
D.Lehota - P.Polhora 6:2 (4:2)

 

2. kolo - ne 19.8.2018: TJ Mladosť Pohorelá - ŠK Heľpa 0:2 (0:1)

Divákov: 150;
Zostava TJ Mladosť: Štefan Vaško, Maroš Siman, Andrej Janoška, Ján Vernársky, Michal Blaško (K), Rastislav Kuklica (Jozef Tlučák - 84'), Ján Syč (Ján Rochovský - 89'), Martin Kalman (Jozef Kalman - 77'), Andrej Polák (Ján Gálik - 67'), Matúš Janoška, Matej Bútora;
Náhradíci: Jozef Tlučák, Jozef Kalman, Ján Rochovský Ján Gálik, Ján Gordán;
Góly: Peter Kukula (20', 81');
ŽK: M.Blaško (23'), M.Kalman (32'), A.Janoška (51') - T.Latinak (27');
ČK: A.Janoška (90' - hrubé napadnutie súpera: po odpískaní faulu na hosťujúceho hráča odkopol loptu a okríkol asistenta rozhodcu slovami: "Buzerant @#$#@!". Po opustení hracej plochy povedal: "Mám pravdu, si buzerant @#$#@!")

Ostatné stretnutia 2. kola:
Č.Balog - D.Lehota 4:0 (2:0)
Beňuš - Polomka 7:2 (4:1)
P.Polhora - Michalová 1:2 (1:1)

 

1. kolo - ne 12.8.2018: TJ Mladosť Pohorelá - TJ Slovan Beňuš 2:0 (0:0)

"Návrat Pohorelej na ligové trávniky do skupiny, v ktorej dominovala, sa niesol v očakávanom duchu. Druhý polčas priniesol dva góly domácich, čo naklonilo misky váh pre domácich a zabezpečili im cennú výhru."
Divákov: 60;
Zostava TJ Mladosť: Štefan Vaško, Jozef Ciper (Rastislav Kuklca - 45'), Andrej Janoška, Ján Vernársky, Miroslav Maťúš (Martin Kalman - 10'), Ján Syč (Jozef Tlučák - 86'), Marek Pokorný (Andrej Polák - 79'), Michal Blaško, Jozef Kalman, Matúš Janoška, Ján Gálik;
Náhradníci: Andrej Polák, Jozef Tlučák, Ján Gordán, Martin Kalman, Rastislav Kuklica, Maroš Siman;
Góly: Jozef Kalman (48'), Matúš Janoška (72');
ŽK: A.Janoška (39'), M.Blaško (50'), M.Pokorný (67') - P.Alberty (63'), P.Šperka (67'), L.Laurinc (67'), M.Šajgalík (81');

Ostatné stretnutia 1. kola:
TJ Slovan Michalová - TJ Tatran Č.Balog B 2:5 (1:2)
TJ Partizán D.Lehota - TJ Tatran Polomka 1:0 (0:0)
ŠK Heľpa - TJ Slovan P.Polhora 4:4 (1:1)

 

Oficiálna stránka súťaže

 

Rozpis stretnutí TJ Mladosť Pohorelá v základnej časti ročníka 2018/2019

 


Vytvorené: 6. 8. 2018
Posledná aktualizácia: 15. 10. 2018 08:54
Autor: Ján Pompura