Obsah

Krajská šachová 3. liga - C2

Typ: ostatné
ročník 2015/2016

Konečné poradie:

Por. Družstvo Partie + = - TB1 TB2 TB3
1 ŠO Podbrezová 11 9 2 0 29 57,0 0
2 ŠK Vinica 11 8 0 3 24 55,0 0
3 TJ Slávia TU Zvolen 11 7 3 1 24 52,0 0
4 ŠK Slovan Sliač 11 7 0 4 21 44,0 0
5 ŠK Podpoľanie Detva 11 6 0 5 18 46,0 0
6 ŠKVežaCVČ B.Bystrica "B" 11 5 1 5 16 46,0 0
7 Slovan Nová Baňa "A" 11 5 0 6 15 47,0 0
8 ŠK Magnezit Jelšava "B" 11 4 1 6 13 45,5 0
9 OpevnenieKlopačkaBŠtiavnica 11 4 1 6 13 41,0 0
10 FTC Fiľakovo "B" 11 4 1 6 13 39,5 0
11 PŠK Rim.Sobota "A" 11 1 1 9 4 31,5 0
12 ŠK ORLOVÁ POHORELÁ 11 1 0 10 3 23,5 0


Súťaž 8-členných družstiev Banskobystrického kraja. Hrá sa švajčiarskym systémom na 11 kôl, riadená je oficiálnym programom Swiss-Manager pre švajčiarsky systém družstiev.
Bodovanie: víťazstvo - 2 body, remíza - 1 bod a prehra - 0 bodov. Pri rovnosti bodov o poradí rozhoduje: a) stredný Buchholz (TB1), b) Buchholz (TB2), c) celkové skóre (TB3).

 

Doterajšie stretnutia:
11. kolo - 17.4.2016: ŠK Slovan Sliač -ŠK Orlová Pohorelá 5,5:2,5

                          Elo         - Elo

Luptak, Pavol 1947         - Kraml, Maroš 1972      0 - 1

Sedlar, Jozef 1918          - Babnič, Jaroslav 1819 ½ - ½

Zatko, Pavol 1876           - Hruška, Jozef 1622     ½ - ½

Hamary, Tomas 1802     - Hazák, Slavomír 1635 1 - 0

Oktavec, Ivan 1636         - Hruška, Jaroslav 1633 1 - 0

Kolibik, Jan 1665             - Melko, Milan 1476        ½ - ½

Fuchsleitner,Stefan1675 - Hruška, Simon 1000     1 - 0

 

10. kolo - 3.4.2016: ŠK Orlová Pohorelá - Slovan Nová Baňa A 2:6

                         Elo       - Elo

Kraml, Maroš 1972       - Budinsky, Jozef 1960         ½ - ½

Kanoš, Jozef 1903       - Jares, Roman 1969             0 - 1

Babnič, Jaroslav 1819  - Budinsky, Martin 1915        ½ - ½

Hruška, Jozef 1622      - Drugda, Milos 1997             0 - 1

Čupka, Ján 1640          - Hellebrandt, Jaroslav 1815 ½ - ½

Hazák, Slavomír 1635  - Budinsky, Emil 1746           0 - 1

Hruška, Jaroslav 1633 - Randis, Štefan 1803            0 - 1

Melko, Milan 1476        - Adamec, Dusan 1775          ½ - ½

 

9. kolo - 6.3.2016: ŠK Vinica - ŠK Orlová Pohorelá 7:1

                               Elo - Elo

FM Mede, Istvan 2221 - Kanoš, Jozef 1914      1 - 0

Gorcsi, Gabor 2300     - Babnič, Jaroslav 1818 1 - 0

Koltanyi, Imre 1927     - Hruška, Jozef 1628      1 - 0

Imre, Tomas 1894       - Čupka, Ján 1654          1 - 0

Somlo, Tomas 1858    - Hazák, Slavomír 1652  1 - 0

Szabo, Ladislav 1600  - Hruška, Jaroslav 1621  ½ - ½

Torma, Viliam 1531     - Melko, Milan 1479         1 - 0

Gal, Tichomir 1000      - Hruška, Šimon 1000      ½ - ½

 

8. kolo - 28.2.2016: ŠK ORLOVÁ Pohorelá - ŠO Podbrezová 1,5:6,5

Elo - Elo

Kraml, Maroš 1963       - Giertli, Vladimir 2073   ½ - ½

Kanoš, Jozef 1909       - Petrovsky, Jan 1960     0 - 1

Babnič, Jaroslav 1825 - Kolesar, Peter 1929      ½ - ½

Čupka, Ján 1644         - Rysian, Jozef 1944       0 - 1

Hazák, Slavomír 1676 - Trangos, Miroslav1923 0 - 1

Hruška, Jaroslav1621  - Sabo, Julius 1902         ½ - ½

Melko, Milan 1479       - Bella, Julius 1917          0 - 1

Hruška, Simon 1000    - Majer, Milan 1855         0 - 1

 

7. kolo - 31.1.2016: TJ Slávia TU Zvolen - ŠK Orlová Pohorelá 6:2

                            Elo  - Elo

Sulko, Jan 2047         - Kraml, Maroš 1969      ½ - ½

Vacek, Ondrej 2121   - Kanoš, Jozef 1918       ½ - ½

Minich, Miroslav1935 - Babnič, Jaroslav 1831 1 - 0

Valuska, Jan 2024     - Kanoš, Peter 1748       1 - 0

Valuska, Pavel 1966  - Hruška, Jozef 1645      1 - 0

Luptak, Pavel 1805    - Čupka, Ján 1618          ½ - ½

Gyerpal, Adrian 1613 - Hazák, Slavomír 1690  1 - 0

Oravec, Peter 1000    - Hruška, Jaroslav 1621  ½ - ½

 

6. kolo - 10.1.2016: ŠK Orlová Pohorelá - ŠK Magnezit Jelšava 2:6

                              Elo - Elo

Kraml, Maroš 1969      - Ligart, Tomas 2177    0 - 1

Kanoš, Jozef 1918       - Laky, Peter 1983        ½ - ½

Babnič, Jaroslav 1831 - Safarik, Milan 1993     0 - 1

Kanoš, Peter 1748       - Kubis, Juraj 1848       ½ - ½

Hruška, Jozef 1645      - Feco, Jan 1801          0 - 1

Čupka, Ján 1618          - Misecka, Kamil 1732 1 - 0

Hazák, Slavomír 1690  - Rogos, Jan St. 1789  0 - 1

Melko, Milan 1486        - Vrbjar, Jozef 1754      0 - 1

 

5. kolo - 20.12.2015: ŠK Orlová Pohorelá - FTC Fiľakovo 2,5:5,5

                                Elo - Elo

Kanoš, Jozef 1913        - Szamos, Alex. 2147   ½ - ½

Babnič,Jaroslav 1822   - Kral, Peter 2082          ½ - ½

Kanoš, Peter 1752       - Klein, Peter 1980         0 - 1

Hruška, Jozef 1643      - Ballo, Rene 1884         0 - 1

Čupka, Ján 1642          - Adam, Tomas 1826     0 - 1

Hazák, Slavomír 1636  - Laurencsik, Alex.1871 1 - 0

Hruška, Jaroslav1634   - Csernok, Lad. 1729     ½ - ½

Melko, Milan 1508         - Padar, Roland 1540    0 - 1

 

4. kolo - 6.12.2015: Opevnenie Klopačka Banská Štiavnica - ŠK Orlová Pohorelá 5:3

                                  Elo - Elo

Korbela, Lubomir 2049    - Kraml, Maroš 1975      1 - 0

Kuchyna, Stanislav 1878 - Kanoš, Jozef 1913       ½ - ½

Pis, Norbert 1918             - Babnič, Jaroslav 1822 ½ - ½

Prekopp, Marian 1844      - Hruška, Jozef 1643     ½ - ½

Koleda, Ivan 1759            - Čupka, Ján 1642         1 - 0

Hudec, Timotej 1682        - Hazák, Slavomír 1657 0 - 1

Zicho, Anton 1665            - Hruška, Jaroslav 1634 1 - 0

Majsniar, Jan 1445           - Melko, Milan 1508        ½ - ½

 

3.kolo - ne 22.11.2015: ŠK ORLOVÁ Pohorelá - ŠK Veža CVČ Banská Bystrica B 0,5:7,5

                               Elo - Elo

Kraml, Maroš 1981       - Ondras, Juraj 2024    0 - 1

Kanoš, Jozef 1920       - Puskar, Jan 2044       0 - 1

Babnič, Jaroslav 1819 - Bohdal, Jan 1911        ½ - ½

Čupka, Ján 1654         - Mikulec, Martin 1816   0 - 1

Hazák, Slavomír 1657 - Borgula, Ivan 1790      0 - 1

Hruška, Jaroslav 1647 - Turčan, Richard 1772 0 - 1

Melko, Milan    1517     - Rossa, Jozef 1728      0 - 1

Hruška, Šimon 1000     - Babic, Jaroslav 1725  0 - 1

 

2.kolo - ne 25.10.2015: PŠK Rimavská Sobota A - ŠK Orlová Pohorelá 3,5:4,5

                               Elo - Elo

Molnar, Vojtech 2129   - Kraml, Maroš 1968     0 - 1

Jankovic, Pavol 1808   - Kanoš, Jozef 1919      0 - 1

Polgari, Ladislav 1855 - Babnič, Jaroslav 1813 0 - 1

Faško, Dušan 1768     - Hruška, Jozef 1625      0 - 1

Boros, Zoltan 1545      - Čupka, Ján 1647         1 - 0

Galdik, Štefan 1649     - Hazák, Slavomír 1657 1 - 0

Szabo, Štefan 1647     - Melko, Milan 1384        ½ - ½

Kaličiak, Peter 1335    - Hruška, Šimon 1000     1 - 0

 

1.kolo - ne 4.10.2015: ŠK Orlová Pohorelá - ŠK Podpoľanie Detva 2:6

                         Elo         - Elo

Kanoš, Jozef 1919         - Trebula, Jozef 2064         0 - 1

Babnič, Jaroslav1813     - Demian, Milan 2007         0 - 1

Kanoš, Peter 1749         - Sanková, Stella1857         ½ - ½

Hruška, Jozef 1625        - Murin, Ján 1835                0 - 1

Čupka, Ján 1647            - Gonda, Jozef 1771           ½ - ½

Hazák, Slavomír 1657    - Cabanová, Kristína1573   0 - 1

Hruška, Jaroslav1628     - Cibiková, SofiaAnna1616 1 - 0

Melko, Milan 1384          - Longauer, Igor 1751          0 - 1

 

Odkazy:
Oficiálna stránka súťaže

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Vytvorené: 17. 3. 2018
Posledná aktualizácia: 17. 3. 2018 20:08
Autor: Správca Webu