Obsah

ŠK Orlová Pohorelá - Klopačka ŠK Banská Štiavnica 3,5 - 4,5

Typ: ostatné
šach- súťažné stretnutie posledného 9. kola krajskej šachovej 4. ligy C21

Výsledky po šachovniciach:

ŠK Orlová Pohorelá Elo - Klopačka ŠK Banská Štiavnica Elo 3½:4½
Kanos, Jozef (w) 1911 - Kokles, Stefan (b) 1905 ½ - ½
Babnic, Jaroslav (b) 1797 - Vyboch, Jozef (w) 1792 0 - 1
Baloha, Frantisek (w) 1753 - Zicho, Anton (b) 1650 ½ - ½
Hazak, Slavomir (b) 1676 - Jancsy, Peter (w) 1567 1 - 0
Cupka, Jan (w) 1666 - Majsniar, Jan (b) 1547 0 - 1
Melko, Milan (b) 1521 - Gajdos, Juraj (w) 1443 ½ - ½
Kanos, Adam (w) 1371 - Baloc, Stefan (b) 1452 0 - 1
Baksa, Milan (b) 1505 - Gajdos, Gregor (w) 1000 1 - 0

 

Konečné poradie:

Por.  Družstvo Partie + = - TB1 TB2 TB3
1 ŠK Podpoľanie Stožok 9 7 1 1 22 41,5 0
2 ŠK GARDE CVČ Detva "B" 9 6 1 2 19 41 0
3 ŠK Slovan Modrý Kameň 9 5 2 2 17 43 0
4 ŠK Slovan Hrnčiarske Zalužany 9 5 1 3 16 40,5 0
5 Klopačka ŠK Banská Štiavnica 9 4 3 2 15 36,5 0
6 ŠK Bátka 9 4 2 3 14 39 0
7 ŠK ORLOVÁ POHORELÁ 9 4 0 5 12 37 0
8 ŠK Slovan Nová Baňa "B" 9 2 1 6 7 31,5 0
9 ŠK POSTOJ.sk Kremnica "B" 9 1 1 7 4 28 0
10 ŠK Junior CVČ Banská Bystrica "C" 9 1 0 8 3 22 0

 (pozn.: 

Tie Break1: Matchpoints (3 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints)

 

Doterajšie stretnutia:

8. kolo - 17. 3. 2019

ŠK GARDE CVČ Detva "B" Elo - ŠK Orlová Pohorelá Elo 5 : 3
Cabanova, Kristina (w) 1830 - Kanoš, Jozef (b) 1920 0 - 1
Puskar, Jan (b) 1993 - Babnič, Jaroslav (w) 1802 1 - 0
Malatinec, Emil (w) 1724 - Baloha, František (b) 1754 ½ - ½
Bobro, Jan (b) 1763 - Kanoš, Peter (w) 1704 ½ - ½
Chlebo, Miroslav (w) 1617 - Rogos, Ján (b) 1783 1 - 0
Laszlo, Gustav (b) 1593 - Hazák, Slavomír (w) 1691 1 - 0
Caban, Michal (w) 1329 - Melko, Milan (b) 1511 0 - 1
Fortiak, Samuel (b) 1581 - Kanoš, Adam (w) 1381 1 - 0

 

7. kolo - 24.2.2019

ŠK Orlová Pohorelá Elo - ŠK Slovan Nová Baňa "B" Elo 5 : 3
Kanoš, Jozef (w) 1916 - Hellebrandt, Jaroslav (b) 1821 ½ - ½
Babnič, Jaroslav (b) 1805 - Tuzinsky, Marian (w) 1677 ½ - ½
Baloha, František (w) 1759 - Bury, Juraj (b) 1580 1 - 0
Hazák, Slavomír (b) 1674 - Jares, Milan (w) 1643 1 - 0
Hruška, Jozef (w) 1592 - Matejov, Milan (b) 1614 1 - 0
Melko, Milan (b) 1516 - Herko, Lubomir (w) 1514 1 - 0
Kanoš, Adam (w) 1391 - Sipikal, Dusan (b) 1491 0 - 1
Tlučák, Róbert (b) 1190 - Vozar, Sebastian (w) 1000 0 - 1

 

 

 

6. kolo - 24.2.2019:

 

ŠK Slovan Modrý Kameň Elo - ŠK Orlová Pohorelá Elo 4½:3½
Terek, Martin (w) 1805 - Kanoš, Jozef (b) 1916 0 - 1
Pavlov, Ivan (b) 1749 - Baloha, František (w) 1759 1 - 0
Magura, Ivan (w) 1769 - Kanoš, Peter (b) 1702 ½ - ½
Krnan, Bronislav (b) 1848 - Rogos, Jan (w) 1791 1 - 0
Slobodnik, Julius (w) 1610 - Hazák, Slavomír (b) 1674 0 - 1
Lentvorsky, Miroslav (b) 1581 - Čupka, Ján (w) 1668 ½ - ½
Suchac, Jozef (w) 1432 - Melko, Milan (b) 1516 1 - 0
Zdravkovic, Miroliub (b) 1471 - Kanoš, Adam (w) 1391 ½ - ½

 

5. kolo - 26.1.2019:

ŠK Orlová Pohorelá Elo -   ŠK Slovan Hrn.Zalužany Elo 2:6

Kanoš, Jozef

1929 - Princ, Robert 1827 0 - 1
Babnič, Jaroslav 1805 - Nozdroviczi, Pavel 1820 ½ - ½
Baloha, František 1770 - Sesztak, Robert 1752 0 - 1
Rogos, Ján 1806 - Svitek, Andrej 1696 0 - 1
Hazák, Slavomír 1662 - Satara, Ondrej 1717 1 - 0
Čupka, Ján 1672 - Kneznik, Frantisek 1528 ½ - ½
Melko, Milan 1516 - Albert, Marian 1502 0 - 1
Šágiová, Marika 1636 - Sivicek, Filip 1332 0 - 1

 

4. kolo - 16.12.2018:

ŠK POSTOJ.sk Kremnica "B" Elo - ŠK Orlová Pohorelá Elo 2 : 6
Ciganek, Milan (w) 1520 - Kanoš, Peter (b) 1702 1 - 0
Macho, Milan (b) 1374 - Hazák, Slavomír (w) 1662 0 - 1
Galko, Damian (w) 1257 - Čupka, Ján (b) 1672 0 - 1
Boldis, Norbert (b) 1038 - Hruška, Jozef (w) 1592 0 - 1
Oswald, Marcel (w) 1000 - Melko, Milan (b) 1516 0 - 1
Vencel, Patrik (b) 1000 - Hruška, Jaroslav (w) 1563 ½ - ½
Lesko, Samuel (w) 1000 - Tlučák, Róbert (b) 1190 0 - 1
Wollner, Bohus (b) 1222 - Tlučáková, Bianka (w) 1000 ½ - ½

 

3. kolo - 18.11.2018:

ŠK Orlová Pohorelá Elo - ŠK Junior CVČ Banská Bystrica "C" Elo 6:2
Kanoš, Jozef (w) 1917 - Gregor, Zdenek (b) 1754 1 - 0
Babnič, Jaroslav (b) 1813 - Spisiak, Pavol (w) 1362 ½ - ½
Baloha, František (w) 1770 - Sninsky, Juraj (b) 1356 1 - 0
Hazák, Slavomír (b) 1665 - Berkova, Agata (w) 1308 1 - 0
Čupka, Ján (w) 1668 - Benicky, Jakub Simon (b) 1282 1 - 0
Melko, Milan (b) 1533 - Lakatos, Michal (w) 1113 ½ - ½
Šagiová, Marika (w) 1636 - Vronka, Jan (b) 1000 0 - 1
Baksa, Milan (b) 1505 - Benicka, Nina Ester (w) 1000 1 - 0

 

 

2. kolo - 28.10.2018:

ŠK Podpoľanie Stožok Elo - ŠK Orlová Pohorelá Elo 3 : 5
Gonda, Jozef (w) 1805 - Kanoš, Jozef (b) 1899 0 - 1
Bobrova, Katarina (b) 1683 - Babnič, Jaroslav (w) 1809 0 - 1
Grec, Jan Alexander (w) 1678 - Baloha, František (b) 1781 1 - 0
Longauer, Igor (b) 1770 - Rogos, Ján (w) 1814 ½ - ½
Trestansky, Stefan (w) 1597 - Hazák, Slavomír (b) 1650 0 - 1
Ostrihon, Adam (b) 1398 - Čupka, Ján (w) 1705 ½ - ½
Chmelo, Dominik (w) 1402 - Hruška, Jozef (b) 1605 1 - 0
Sabol, Miroslav (b) 1000 - Melko, Milan (w) 1552 0 - 1

 

1. kolo - 14.10.2018: 

ŠK Orlová Pohorelá Elo - ŠK Bátka Elo 3 : 5
Kanoš, Jozef (w) 1899 - Bodnar, Gabriel (b) 1843 1 - 0
Babnič, Jaroslav (b) 1809 - Jokman, Ondrej (w) 1709 ½ - ½
Baloha, František (w) 1781 - Halasz, Stefan (b) 1840 ½ - ½
Rogos, Ján (b) 1814 - Fasko, Dusan (w) 1743 1 - 0
Hazák, Slavomír (w) 1650 - Lazok, Robert (b) 1685 0 - 1
Čupka, Ján (b) 1705 - Toma, Pavel (w) 1665 0 - 1
Melko, Milan (w) 1552 - Sosik, Stefan (b) 1564 0 - 1
Šagiová, Marika (b) 1636 - Toth, Ladislav (w) 1122 0 - 1

 

 

Oficiálna stránka súťaže

 

Stránka ŠK Orlová Pohorelá na Facebooku

 

Rozpis stretnutí ŠK Orlová Pohorelá v ročníku 2018:19


Vytvorené: 18. 10. 2018
Posledná aktualizácia: 9. 4. 2019 11:37
Autor: Ján Pompura