Obsah

ŠK Orlová Pohorelá - Klopačka ŠK B.Štiavnica 8:0 kont.

Typ: ostatné
šachovnicaŠK Orlová Pohorelá víťazom krajskej šachovej 4. ligy C21

Konečná tabuľka:

Por.  Družstvo Partie + = - TB1 TB2 TB3
1 ŠK ORLOVÁ POHORELÁ 9 6 1 2 19 44,5 0
2 Matica Lučenec 9 6 1 2 19 42 0
3 ŠK Slovan Modrý Kameň 9 6 0 3 18 42 0
4 ŠK Slovan Nová Baňa "B" 9 5 2 2 17 44 0
5 ŠK Slovan Hrnčiarske Zalužany 9 5 0 4 15 37,5 0
6 ŠK Bátka 9 4 1 4 13 37,5 0
7 PŠK Rimavská Sobota 9 4 0 5 12 31,5 0
8 Klopačka ŠK Banská Štiavnica 9 3 2 4 11 32 0
9 ŠK Junior CVČ Banská Bystrica "C" 9 2 1 6 7 29 0
10 ŠK Postoj.sk Kremnica "B" 9 0 0 9 0 20 0

 

(pozn.:
Tie Break1: Matchpoints (3 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)

Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints)

 

Doterajšie stretnutia:

8.kolo - 8.3.2020:

ŠK Slovan Hrnčiarske Zalužany Elo   -   ŠK Orlová Pohorelá Elo   1½:6½
Sesztak, Robert (w) 1808   -   Kraml, Maros (b) 1914   ½ - ½
Svitek, Andrej (b) 1677   -   Kanos, Jozef (w) 1878   0 - 1
Satara, Ondrej (w) 1729   -   Babnic, Jaroslav (b) 1786   ½ - ½
Kneznik, Frantisek (b) 1551   -   Baloha, Frantisek (w) 1731   0 - 1
Sykora, Dusan (w) 1375   -   Hazak, Slavomir (b) 1699   0 - 1
Durove, Jaroslav (b) 1000   -   Hruska, Jozef (w) 1574   ½ - ½
Sustek, Martin (w) 1000   -   Melko, Milan (b) 1518   0 - 1
Chovanec, Marian (b) 1000   -   Kanos, Adam (w) 1359   0 - 1

 

7. kolo - 16.2.2020:

ŠK Orlová Pohorelá Elo   -   ŠK Slovan Modrý Kameň Elo   3 : 5
Kraml, Maros (w) 1891   -   Pavlov, Ivan (b) 1776   1 - 0
Kanos, Jozef (b) 1846   -   Babolcai, Jozef (w) 1880   1 - 0
Babnic, Jaroslav (w) 1796   -   Krnan, Bronislav (b) 1857   ½ - ½
Baloha, Frantisek (b) 1729   -   Pavco, Jan (w) 1628   0 - 1
Hazak, Slavomir (w) 1696   -   Suchar, Miloslav (b) 1594   ½ - ½
Cupka, Jan (b) 1631   -   Suchac, Jozef (w) 1453   0 - 1
Hruska, Jozef (w) 1588   -   Zdravkovic, Miroliub (b) 1442   0 - 1
Melko, Milan (b) 1518   -   Sedlacek, Peter (w) 1000   0 - 1

 

6. kolo - 2.2.2020:

PŠK Rimavská Sobota Elo   -   ŠK Orlová Pohorelá Elo   3½:4½
Trofimenko, Peter (w) 1944   -   Kraml, Maroš (b) 1891   0 - 1
Polgari, Ladislav (b) 1819   -   Kanoš, Jozef (w) 1846   0 - 1
Nozdroviczi, Pavel (w) 1821   -   Babnič, Jaroslav (b) 1796   1 - 0
Fasko, Dusan (b) 1701   -   Baloha, František (w) 1729   0 - 1
Gondor, Milan (w) 1520   -   Hazák, Slavomír (b) 1696   0 - 1
Galdik, Stefan (b) 1581   -   Čupka, Ján (w) 1631   1 - 0
Kristof, Ladislav (w) 1000   -   Hruška, Jozef (b) 1588   1 - 0
Balint, Tomas (b) 1000   -   Melko, Milan (w) 1518   ½ - ½

 

5. kolo - 12.1.2020

ŠK Orlová Pohorelá Elo   -   ŠK Junior CVČ Banská Bystrica "C" Elo   5 : 3
Kanoš, Jozef (w) 1858   -   Lovcican, Tomas (b) 1803   0 - 1
Babnič, Jaroslav (b) 1791   -   Bielik, Eduard (w) 1580   1 - 0
Baloha, František (w) 1720   -   Vronka, Jan (b) 1684   1 - 0
Hazák, Slavomír (b) 1691   -   Durovka, Marek (w) 1514   1 - 0
Čupka, Ján (w) 1635   -   Strapec, Lukas (b) 1500   ½ - ½
Hruška, Jozef (b) 1594   -   Lovcican, Peter (w) 1342   ½ - ½
Melko, Milan (w) 1514   -   Benicky, Jakub Simon (b) 1253   1 - 0
Kanoš, Adam (b) 1359   -   Petro, Lukas (w) 1191   0 - 1

 

 

4. kolo - 8.12.2019

ŠK Postoj.sk Kremnica "B" Elo   -   ŠK Orlová Pohorelá Elo   3 : 5
Holly, Karol (w) 1791   -   Kanoš, Jozef (b) 1858   ½ - ½
Adamec, Dusan (b) 1636   -   Babnič, Jaroslav (w) 1791   ½ - ½
Ciganek, Milan (w) 1498   -   Baloha, František (b) 1720   0 - 1
Zeman, Samuel (b) 1407   -   Hazák, Slavomír (w) 1691   0 - 1
Harman, Jan (w) 1379   -   Čupka, Ján (b) 1635   1 - 0
Oswald, Gregor Alvin (b) 1288   -   Hruška, Jozef (w) 1594   0 - 1
Pajersky, Martin (w) 1606   -   Melko, Milan (b) 1514   1 - 0
Valo, Dusan (b) 1000   -   Baksa, Milan (w) 1508   0 - 1

 

3. kolo - 17.11.2019

ŠK Orlová Pohorelá Elo   -   ŠK Slovan Nová Baňa "B" Elo   5 : 3
Kanoš, Jozef (w) 1860   -   Hellebrandt, Jaroslav (b) 1830   ½ - ½
Babnič, Jaroslav (b) 1795   -   Tuzinsky, Marian (w) 1699   ½ - ½
Baloha, František (w) 1715   -   Jares, Milan (b) 1671   1 - 0
Kanoš, Peter (b) 1682   -   Matejov, Milan (w) 1576   1 - 0
Hazák, Slavomír (w) 1687   -   Bury, Juraj (b) 1571   1 - 0
Čupka, Ján (b) 1652   -   Herko, Lubomir (w) 1403   1 - 0
Melko, Milan (w) 1522   -   Sipikal, Dusan (b) 1511   0 - 1
Kanoš, Adam (b) 1359   -   Vozar, Sebastian (w) 1000   0 - 1

 

2. kolo - 27.10.2019

Matica Lučenec Elo   -   ŠK Orlová Pohorelá Elo   4 : 4
Ballo, Rene (w) 1912   -   Kanoš, Jozef (b) 1874   ½ - ½
Tesar, Viliam (b) 1745   -   Babnič, Jaroslav (w) 1787   0 - 1
Tokar, Miroslav (w) 1661   -   Baloha, František (b) 1717   0 - 1
Kucej, Robert (b) 1606   -   Hazák, Slavomír (w) 1683   1 - 0
Holik, Jan (w) 1568   -   Čupka, Ján (b) 1653   1 - 0
Gottreich, Peter (b) 1504   -   Hruška, Jozef (w) 1600   0 - 1
Chmelo, Dominik (w) 1423   -   Kanoš, Adam (b) 1355   ½ - ½
Ballo, Filip (b) 1449   -   Dudáš, Mirko (w) 1082   1 - 0

 

 

1.kolo - 6.10.2019:

ŠK Bátka Elo   -   ŠK Orlová Pohorelá Elo   4½:3½
Bodnar, Gabriel (w) 1853   -   Kraml, Maroš (b) 1915   1 - 0
Jokman, Ondrej (b) 1698   -   Kanoš, Jozef (w) 1874   1 - 0
Halasz, Stefan (w) 1854   -   Babnič, Jaroslav (b) 1787   ½ - ½
Lazok, Robert (b) 1697   -   Baloha, František (w) 1717   1 - 0
Toma, Pavel (w) 1653   -   Hazák, Slavomír (b) 1683   0 - 1
Hanacek, Vladimir (b) 1574   -   Čupka, Ján (w) 1653   0 - 1
Hanacek, Norbert (w) 1315   -   Hruška, Jozef (b) 1600   1 - 0
Toth, Ladislav (b) 1136   -   Melko, Milan (w) 1533   0 - 1

 

Oficiálna stránka súťaže tu

Stránka ŠK Orlová Pohorelá na Facebooku tu 


Vytvorené: 7. 10. 2019
Posledná aktualizácia: 22. 6. 2020 08:47
Autor: Ján Pompura