Obsah

ŠK Orlová Pohorelá - ŠK Junior CVČ Banská Bystrica "C" 6:2

Typ: ostatné
šach- súťažné stretnutie 3. kola krajskej šachovej 4. ligy C21

výsledky po šachovniciach:

ŠK Orlová Pohorelá Elo - ŠK Junior CVČ Banská Bystrica "C" Elo  
Kanoš, Jozef (w) 1917 - Gregor, Zdenek (b) 1754 1 - 0
Babnič, Jaroslav (b) 1813 - Spisiak, Pavol (w) 1362 ½ - ½
Baloha, František (w) 1770 - Sninsky, Juraj (b) 1356 1 - 0
Hazák, Slavomír (b) 1665 - Berkova, Agata (w) 1308 1 - 0
Čupka, Ján (w) 1668 - Benicky, Jakub Simon (b) 1282 1 - 0
Melko, Milan (b) 1533 - Lakatos, Michal (w) 1113 ½ - ½
Šagiová, Marika (w) 1636 - Vronka, Jan (b) 1000 0 - 1
Baksa, Milan (b) 1505 - Benicka, Nina Ester (w) 1000 1 - 0

 

nasledujúce stretnutie:  ŠK POSTOJ.sk Kremnica "B" - ŠK Orlová Pohorelá

16.12.2018, 10:00
Mestské kultúrne stredisko – prízemie vľavo, ul. Pavla Križku 391/6, Kremnica

 

priebežné poradie:

Por.  Družstvo Partie + = - TB1 TB2 TB3
1 ŠK Slovan Hrnčiarske Zalužany 3 2 1 0 7 15 0
2 ŠK ORLOVÁ POHORELÁ 3 2 0 1 6 14 0
3 ŠK Podpoľanie Stožok 3 2 0 1 6 13 2
4 ŠK GARDE CVČ Detva "B" 3 2 0 1 6 13 0
5 ŠK Slovan Modrý Kameň 3 1 2 0 5 14 0
6 ŠK Slovan Nová Baňa "B" 3 1 1 1 4 12,5 0
7 ŠK Bátka 3 1 1 1 4 12 0
8 Klopačka ŠK Banská Štiavnica 3 0 2 1 2 10,5 0
9 ŠK POSTOJ.sk Kremnica "B" 3 0 1 2 1 9,5 0
10 ŠK Junior CVČ Banská Bystrica "C" 3 0 0 3 0 6,5 0
                 

(pozn.: 
Tie Break1: Matchpoints (3 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints)

 

Doterajšie stretnutia:

 

2. kolo - 18.11.2018:

ŠK Podpoľanie Stožok Elo - ŠK Orlová Pohorelá Elo 3 : 5
Gonda, Jozef (w) 1805 - Kanoš, Jozef (b) 1899 0 - 1
Bobrova, Katarina (b) 1683 - Babnič, Jaroslav (w) 1809 0 - 1
Grec, Jan Alexander (w) 1678 - Baloha, František (b) 1781 1 - 0
Longauer, Igor (b) 1770 - Rogos, Ján (w) 1814 ½ - ½
Trestansky, Stefan (w) 1597 - Hazák, Slavomír (b) 1650 0 - 1
Ostrihon, Adam (b) 1398 - Čupka, Ján (w) 1705 ½ - ½
Chmelo, Dominik (w) 1402 - Hruška, Jozef (b) 1605 1 - 0
Sabol, Miroslav (b) 1000 - Melko, Milan (w) 1552 0 - 1

 

1. kolo - 14.10.2018: 

ŠK Orlová Pohorelá Elo - ŠK Bátka Elo 3 : 5
Kanoš, Jozef (w) 1899 - Bodnar, Gabriel (b) 1843 1 - 0
Babnič, Jaroslav (b) 1809 - Jokman, Ondrej (w) 1709 ½ - ½
Baloha, František (w) 1781 - Halasz, Stefan (b) 1840 ½ - ½
Rogos, Ján (b) 1814 - Fasko, Dusan (w) 1743 1 - 0
Hazák, Slavomír (w) 1650 - Lazok, Robert (b) 1685 0 - 1
Čupka, Ján (b) 1705 - Toma, Pavel (w) 1665 0 - 1
Melko, Milan (w) 1552 - Sosik, Stefan (b) 1564 0 - 1
Šagiová, Marika (b) 1636 - Toth, Ladislav (w) 1122 0 - 1

 

 

Oficiálna stránka súťaže

 

Stránka ŠK Orlová Pohorelá na Facebooku


Vytvorené: 18. 10. 2018
Posledná aktualizácia: 20. 11. 2018 07:33
Autor: Ján Pompura