Obsah

ŠK Orlová Pohorelá - ŠK Junior CVČ B.Bystrica C 5:3

Typ: ostatné
šachovnica- súťažné stretnutie 5. kola krajskej šachovej 4. ligy C21

Výsledky po šachovniciach:

ŠK Orlová Pohorelá Elo   -   ŠK Junior CVČ Banská Bystrica "C" Elo   5 : 3
Kanoš, Jozef (w) 1858   -   Lovcican, Tomas (b) 1803   0 - 1
Babnič, Jaroslav (b) 1791   -   Bielik, Eduard (w) 1580   1 - 0
Baloha, František (w) 1720   -   Vronka, Jan (b) 1684   1 - 0
Hazák, Slavomír (b) 1691   -   Durovka, Marek (w) 1514   1 - 0
Čupka, Ján (w) 1635   -   Strapec, Lukas (b) 1500   ½ - ½
Hruška, Jozef (b) 1594   -   Lovcican, Peter (w) 1342   ½ - ½
Melko, Milan (w) 1514   -   Benicky, Jakub Simon (b) 1253   1 - 0
Kanoš, Adam (b) 1359   -   Petro, Lukas (w) 1191   0 - 1

 

Nasledujúce stretnutie:


2.2.2020, 10:00 hod.:    PŠK Rimavská Sobota - ŠK Orlová Pohorelá

 

Poradie po 5. kole:

Por.  Družstvo Partie + = - TB1 TB2 TB3
1 ŠK Slovan Hrnčiarske Zalužany 5 4 0 1 12 26 0
2 Matica Lučenec 5 3 1 1 10 23,5 0
3 ŠK ORLOVÁ POHORELÁ 5 3 1 1 10 22,5 0
4 Klopačka ŠK Banská Štiavnica 5 2 2 1 8 22,5 0
5 ŠK Slovan Nová Baňa "B" 5 2 2 1 8 22 0
6 ŠK Bátka 5 2 1 2 7 20,5 0
7 ŠK Slovan Modrý Kameň 5 2 0 3 6 20 0
8 PŠK Rimavská Sobota 5 2 0 3 6 17 0
9 ŠK Junior CVČ Banská Bystrica "C" 5 1 1 3 4 15,5 0
10 ŠK Postoj.sk Kremnica "B" 5 0 0 5 0 10,5 0

(pozn.: 
Tie Break1: Matchpoints (3 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints)

 

Doterajšie stretnutia:

4. kolo - 12.1.2020

ŠK Postoj.sk Kremnica "B" Elo   -   ŠK Orlová Pohorelá Elo   3 : 5
Holly, Karol (w) 1791   -   Kanoš, Jozef (b) 1858   ½ - ½
Adamec, Dusan (b) 1636   -   Babnič, Jaroslav (w) 1791   ½ - ½
Ciganek, Milan (w) 1498   -   Baloha, František (b) 1720   0 - 1
Zeman, Samuel (b) 1407   -   Hazák, Slavomír (w) 1691   0 - 1
Harman, Jan (w) 1379   -   Čupka, Ján (b) 1635   1 - 0
Oswald, Gregor Alvin (b) 1288   -   Hruška, Jozef (w) 1594   0 - 1
Pajersky, Martin (w) 1606   -   Melko, Milan (b) 1514   1 - 0
Valo, Dusan (b) 1000   -   Baksa, Milan (w) 1508   0 - 1

 

3. kolo - 17.11.2019

ŠK Orlová Pohorelá Elo   -   ŠK Slovan Nová Baňa "B" Elo   5 : 3
Kanoš, Jozef (w) 1860   -   Hellebrandt, Jaroslav (b) 1830   ½ - ½
Babnič, Jaroslav (b) 1795   -   Tuzinsky, Marian (w) 1699   ½ - ½
Baloha, František (w) 1715   -   Jares, Milan (b) 1671   1 - 0
Kanoš, Peter (b) 1682   -   Matejov, Milan (w) 1576   1 - 0
Hazák, Slavomír (w) 1687   -   Bury, Juraj (b) 1571   1 - 0
Čupka, Ján (b) 1652   -   Herko, Lubomir (w) 1403   1 - 0
Melko, Milan (w) 1522   -   Sipikal, Dusan (b) 1511   0 - 1
Kanoš, Adam (b) 1359   -   Vozar, Sebastian (w) 1000   0 - 1

 

2. kolo - 27.10.2019

Matica Lučenec Elo   -   ŠK Orlová Pohorelá Elo   4 : 4
Ballo, Rene (w) 1912   -   Kanoš, Jozef (b) 1874   ½ - ½
Tesar, Viliam (b) 1745   -   Babnič, Jaroslav (w) 1787   0 - 1
Tokar, Miroslav (w) 1661   -   Baloha, František (b) 1717   0 - 1
Kucej, Robert (b) 1606   -   Hazák, Slavomír (w) 1683   1 - 0
Holik, Jan (w) 1568   -   Čupka, Ján (b) 1653   1 - 0
Gottreich, Peter (b) 1504   -   Hruška, Jozef (w) 1600   0 - 1
Chmelo, Dominik (w) 1423   -   Kanoš, Adam (b) 1355   ½ - ½
Ballo, Filip (b) 1449   -   Dudáš, Mirko (w) 1082   1 - 0

 

 

1.kolo - 6.10.2019:

ŠK Bátka Elo   -   ŠK Orlová Pohorelá Elo   4½:3½
Bodnar, Gabriel (w) 1853   -   Kraml, Maroš (b) 1915   1 - 0
Jokman, Ondrej (b) 1698   -   Kanoš, Jozef (w) 1874   1 - 0
Halasz, Stefan (w) 1854   -   Babnič, Jaroslav (b) 1787   ½ - ½
Lazok, Robert (b) 1697   -   Baloha, František (w) 1717   1 - 0
Toma, Pavel (w) 1653   -   Hazák, Slavomír (b) 1683   0 - 1
Hanacek, Vladimir (b) 1574   -   Čupka, Ján (w) 1653   0 - 1
Hanacek, Norbert (w) 1315   -   Hruška, Jozef (b) 1600   1 - 0
Toth, Ladislav (b) 1136   -   Melko, Milan (w) 1533   0 - 1

 

Oficiálna stránka súťaže tu

Stránka ŠK Orlová Pohorelá na Facebooku tu 


Vytvorené: 7. 10. 2019
Posledná aktualizácia: 13. 1. 2020 09:18
Autor: Ján Pompura