Obsah

ŠK Orlová Pohorelá - ŠK Slovan Hrnčiarske Zalužany 4,5:3,5

Typ: ostatné
- súťažné stretnutie 8. kola krajskej súťaže družstiev - 4. liga C21
(Súťaž osemčlenných družstiev hraná jednokolovo systémom každý s každým podľa vyžrebovania.)

Výsledky po šachovniciach:

šach. priezvisko meno ELO - priezvisko meno ELO

Kanoš Jozef 1883                - Princ Robert 1837              1 - 0

Palka Miroslav 1938LA        - Nozdroviczi Pavel 1826LB ½ - ½

Babnič Jaroslav 1821          - Jankovic Pavol    1754LB   0 - 1

Baloha František 1769        - Sesztak Robert    1775       ½ - ½

Hazák Slavomír 1651          - Svitek Andrej     1730         1 - 0

Melko Milan 1509                - Satara Ondrej     1734        1 - 0

Hruška Jaroslav 1557          - Krnáč Pavel     1662           ½ - ½

Kanoš Adam 1471               - Sivicek Filip     1280LB       0 - 1



nasledujúce stretnutie ŠK Slovan Modrý Kameň - ŠK Orlová Pohorelá

nedeľa 8.4.2018 o 10:00 hod.



Priebežná tabuľka:

Por. Družstvo Partie + = - TB1 TB2 TB3
1 ŠK Junior CVČ B.Bystrica B 7 7 0 0 21 44,5 0
2 ŠK POSTOJ.sk Kremnica A 8 5 2 1 17 39,0 0
3 ŠK Slovan Hr.Zalužany 7 5 1 1 16 33,5 0
4 ŠK Slovan Modrý Kameň 7 4 0 3 12 24,0 0
5 Slovan Nová Baňa "B" 7 3 0 4 9 23,5 0
6 ŠK GARDE CVČ Detva "B" 7 2 1 4 7 25,0 0
7 ŠK ORLOVÁ POHORELÁ 7 2 1 4 7 24,0 0
8 ŠK Bátka 7 0 2 5 2 21,5 0
9 ŠK Podpoľanie Stožok 7 0 1 6 1 21,0 0


(pozn.:
Tie Break1: Matchpoints (3 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints)

Doterajšie stretnutia:
7. kolo - 18.2.20118: ŠK POSTOJ.sk Kremnica A - ŠK Orlová Pohorelá 5:3
Výsledky po šachovniciach:

šach. priezvisko meno ELO - priezvisko meno ELO

Korbela Ľubomír 2016LA    - Kanoš Jozef 1905         1 - 0

Drugda Miloš 1993              - Palka Miroslav 1926LA 0 - 1

Kraml Maroš 1942               - Babnič Jaroslav 1828   1 - 0

Minich Miroslav 1946LA      - Baloha František 1764  ½ - ½

Hollý Karol 1772                  - Hruška Jozef 1611        1 - 0

Adamec Dušan 1743LA      - Hazák Slavomír 1629     0 - 1

Lupták Peter 1674               - Melko Milan 1521           1 - 0

Cigánek Milan 1522            - Kanoš Adam 1468          ½ - ½



6. kolo - 28.1.2018: ŠK Orlová Pohorelá - ŠK Junior CVČ Banská Bystrica B 0,5:7,5
Výsledky po šachovniciach:

šach. priezvisko meno ELO - priezvisko meno ELO

Kanoš Jozef 1924                - Gyerpal Adrian 1936            0 - 1

Baloha Fran. 1767               - Nikanova Ekaterina 2056LZ 0 - 1

Rogos Ján 1764LB              - Salomons Lorenzo 1909       ½ - ½

Čupka Ján 1715                  - Cibikova Sofia Anna 1917     0 - 1

Hruška Jozef 1619              - Stevik ml. Patrik 1701            0 - 1

Hazák Slavomír 1629          - Gregor Zdenek 1724             0 - 1

Melko Milan 1533                - Barciak Róbert 1689              0 - 1

Kanoš Adam 1482               - Lovcican Tomáš 1586           0 - 1



5. kolo - 14.1.2018: ŠK Orlová Pohorelá - voľno

4. kolo - 17.12.2017: ŠK GARDE CVČ Detva "B" - ŠK Orlová Pohorelá 5:3
Výsledky po šachovniciach:

šach. priezvisko meno ELO - priezvisko meno ELO

WFM Sankova Stella 1953 LB - Kanoš Jozef 1923   ½ - ½

Cabanová Kristína 1610 LB     - Rogos Ján 1746 LB ½ - ½

Malatinec Emil 1717                 - Čupka Ján 1715      ½ - ½

Chlebo Miroslav 1656              - Hruška Jozef 1619   + - -

Minich Vladimír 1621               - Hazák Slavomír 1629 0 - 1

Fortiak Samuel 1540               - Melko Milan 1533       ½ - ½

Laszlo Gustav 1572                 - Hruška Jaroslav 1577 1 - 0

Caban Michal 1283                  - Kanoš Adam 1514      1 - 0



3. kolo - 19.11.2017: ŠK ORLOVÁ POHORELÁ - ŠK Podpoľanie Stožok 5,5:2,5
Výsledky po šachovniciach:

šach. priezvisko meno ELO - priezvisko meno ELO

Kanoš Jozef 1931                - Cerovsky Jan 1765                        1 - 0

Babnič Jaroslav 1840          - Longauer Igor 1750                         0 - 1

Baloha František 1759         - Gutzelnig Frank-Michael 1690LZ   1 - 0

Rogos Ján 1756LB              - Trestansky Stefan 1548                  0 - 1

Čupka Ján 1703                  - Holik Ondrej 1547                           1 - 0

Hazák Slavomír 1613          - Snider Martin 1482                          1 - 0

Melko Milan 1537                - Nosal Matus 1473                            ½ - ½

Kanoš Adam 1514               - Vybostok Karol 1202                       1 - 0



2. kolo - 5.11.2017: Slovan Nová Baňa B - ŠK ORLOVÁ POHORELÁ 4,5:3,5
Výsledky po šachovniciach:

šach. priezvisko meno ELO - priezvisko meno ELO

1. Hellebrandt Jar.1817 - Kanoš Jozef 1931      1 - 0

2. Solcan Martin 1739   - Kanoš Peter 1743       ½ - ½

3. Jares Milan 1643       - Rogos Ján 1756         0 - 1

4. Farek Marian 1593    - Hazák Slavomír 1613 0 - 1

5. Bury Juraj 1548         - Melko Milan 1537        ½ - ½

6. Znava Štefan 1700   - Hruška Jaroslav 1577  ½ - ½

7. Matejov Milan 1241  - Kanoš Adam 1514       1 - 0

8. Herko Lubomir 1000 - Hruška Šimon 1000     1 - 0



1. kolo - 15.10.2017: ŠK Orlová Pohorelá - ŠK Bátka 4:4
Výsledky po šachovniciach:

šach. priezvisko meno ELO - priezvisko meno ELO

1. Kanoš Jozef 1921 - Halasz Štefan 1877         ½ - ½

2. Babnič Jaroslav 1844 - Jokman Ondrej 1709 ½ - ½

3. Baloha František 1772 - Nagel Jan 1673        0 - 1

4. Hruška Jozef 1607 - Toma Pavel 1690           1 - 0

5. Hazák Slavomír 1615 - Toth Richard 1569      ½ - ½

6. Melko Milan 1537 - Toth Ladislav 1126           1 - 0

7. Hruška Jaroslav 1577 - Lazok Robert 1000     ½ - ½

8. Orolin Julian 1461 - Sosik Štefan 1000            0 - 1

 

Odkazy:
Oficiálna stránka súťaže


Vytvorené: 17. 3. 2018
Posledná aktualizácia: 17. 3. 2018 19:08
Autor: Správca Webu