Obsah

ŠK Orlová Pohorelá - ŠK Slovan Nová Baňa "B" 5:3

Typ: ostatné
šachovnica- súťažné stretnutie 3. kola krajskej šachovej 4. ligy C21

Výsledky po šachovniciach:

ŠK Orlová Pohorelá Elo   -   ŠK Slovan Nová Baňa "B" Elo   5 : 3
Kanoš, Jozef (w) 1860   -   Hellebrandt, Jaroslav (b) 1830   ½ - ½
Babnič, Jaroslav (b) 1795   -   Tuzinsky, Marian (w) 1699   ½ - ½
Baloha, František (w) 1715   -   Jares, Milan (b) 1671   1 - 0
Kanoš, Peter (b) 1682   -   Matejov, Milan (w) 1576   1 - 0
Hazák, Slavomír (w) 1687   -   Bury, Juraj (b) 1571   1 - 0
Čupka, Ján (b) 1652   -   Herko, Lubomir (w) 1403   1 - 0
Melko, Milan (w) 1522   -   Sipikal, Dusan (b) 1511   0 - 1
Kanoš, Adam (b) 1359   -   Vozar, Sebastian (w) 1000   0 - 1

 

Nasledujúce stretnutie:
8.12.2019, 10:00 hod.:    ŠK Postoj.sk Kremnica "B" - ŠK Orlová Pohorelá 

 

Poradie po 3. kole:

Por.  Družstvo Partie + = - TB1 TB2 TB3
1 ŠK Slovan Hrnčiarske Zalužany 3 3 0 0 9 17,5 0
2 Matica Lučenec 3 2 1 0 7 15 0
3 ŠK Bátka 3 2 1 0 7 14 0
4 ŠK Slovan Modrý Kameň 3 2 0 1 6 14 0
5 Klopačka ŠK Banská Štiavnica 3 1 2 0 5 14,5 0
6 ŠK ORLOVÁ POHORELÁ 3 1 1 1 4 12,5 0
7 ŠK Slovan Nová Baňa "B" 3 0 2 1 2 11 0
8 ŠK Junior CVČ Banská Bystrica "C" 3 0 1 2 1 7,5 0
9 PŠK Rimavská Sobota 3 0 0 3 0 8 0
10 ŠK Postoj.sk Kremnica "B" 3 0 0 3 0 6 0

(pozn.: 
Tie Break1: Matchpoints (3 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints)

 

Doterajšie stretnutia:

2. kolo - 27.10.2019

Matica Lučenec Elo   -   ŠK Orlová Pohorelá Elo   4 : 4
Ballo, Rene (w) 1912   -   Kanoš, Jozef (b) 1874   ½ - ½
Tesar, Viliam (b) 1745   -   Babnič, Jaroslav (w) 1787   0 - 1
Tokar, Miroslav (w) 1661   -   Baloha, František (b) 1717   0 - 1
Kucej, Robert (b) 1606   -   Hazák, Slavomír (w) 1683   1 - 0
Holik, Jan (w) 1568   -   Čupka, Ján (b) 1653   1 - 0
Gottreich, Peter (b) 1504   -   Hruška, Jozef (w) 1600   0 - 1
Chmelo, Dominik (w) 1423   -   Kanoš, Adam (b) 1355   ½ - ½
Ballo, Filip (b) 1449   -   Dudáš, Mirko (w) 1082   1 - 0

 

 

1.kolo - 6.10.2019:

ŠK Bátka Elo   -   ŠK Orlová Pohorelá Elo   4½:3½
Bodnar, Gabriel (w) 1853   -   Kraml, Maroš (b) 1915   1 - 0
Jokman, Ondrej (b) 1698   -   Kanoš, Jozef (w) 1874   1 - 0
Halasz, Stefan (w) 1854   -   Babnič, Jaroslav (b) 1787   ½ - ½
Lazok, Robert (b) 1697   -   Baloha, František (w) 1717   1 - 0
Toma, Pavel (w) 1653   -   Hazák, Slavomír (b) 1683   0 - 1
Hanacek, Vladimir (b) 1574   -   Čupka, Ján (w) 1653   0 - 1
Hanacek, Norbert (w) 1315   -   Hruška, Jozef (b) 1600   1 - 0
Toth, Ladislav (b) 1136   -   Melko, Milan (w) 1533   0 - 1

 

Oficiálna stránka súťaže tu

Stránka ŠK Orlová Pohorelá na Facebooku tu 


Vytvorené: 7. 10. 2019
Posledná aktualizácia: 2. 12. 2019 11:03
Autor: Ján Pompura