Obsah

ŠK Slovan Modrý Kameň - ŠK Orlová Pohorelá 5,5:2,5

Typ: ostatné
- súťažné stretnutie 9. (posledného)kola krajskej súťaže družstiev - 4. liga C21
(Súťaž osemčlenných družstiev hraná jednokolovo systémom každý s každým podľa vyžrebovania.)

ŠK Slovan Modrý Kameň - ŠK Orlová Pohorelá
nedeľa 8.4.2018 o 10:00 hod.

 

Výsledky po šachovniciach:

šach. priezvisko meno ELO - priezvisko meno ELO

Terek Martin 1793                - Kanoš Jozef 1894 1 - 0

Pavlov Ivan 1724                  - Kanoš Peter 1743 1 - 0

Pavco Jan 1617                   - Baloha František 1769 0 - 1

Slobodnik Julius 1627          - Rogos Ján 1758LB 1 - 0

Lentvorsky Miroslav 1579    - Hazák Slavomír 1655 ½ - ½

Suchar Miloslav 1600           - Melko Milan 1540 0 - 1

Suchac Jozef 1400               - Kanoš Adam 1441 1 - 0

Zdravkovic Miroliub 1487      - Hruška Šimon 1000 1 - 0

 

Konečné poradie:

Por. Družstvo Partie + = - TB1 TB2 TB3
1 ŠK JuniorCVČ B.Bystrica B 8 7 1 0 22 48,5 0
2 ŠK POSTOJ.sk Kremnica A 8 5 2 1 17 39,0 0
3 ŠK Slovan Hr.Zalužany 8 5 2 1 17 37,5 0
4 ŠK Slovan Modrý Kameň 8 5 0 3 15 29,5 0
5 Slovan Nová Baňa "B" 8 3 0 5 9 26,0 0
6 ŠK GARDE CVČ Detva "B" 8 2 1 5 7 28,0 0
7 ŠK ORLOVÁ POHORELÁ 8 2 1 5 7 26,5 0
8 ŠK Bátka 8 1 2 5 5 26,5 0
9 ŠK Podpoľanie Stožok 8 1 1 6 4 26,5 0


(pozn.:
Tie Break1: Matchpoints (3 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints)

Doterajšie stretnutia:
8. kolo - 11.3.2018: ŠK Orlová Pohorelá - ŠK Slovan Hrnčiarske Zalužany 4,5:3,5
Výsledky po šachovniciach:

šach. priezvisko meno ELO - priezvisko meno ELO

Kanoš Jozef 1883               - Princ Robert 1837 1 - 0

Palka Miroslav 1938LA       - Nozdroviczi Pavel 1826LB ½ - ½

Babnič Jaroslav 1821         - Jankovic Pavol    1754LB 0 - 1

Baloha František 1769       - Sesztak Robert    1775 ½ - ½

Hazák Slavomír 1651         - Svitek Andrej     1730 1 - 0

Melko Milan 1509               - Satara Ondrej     1734 1 - 0

Hruška Jaroslav 1557        - Krnáč Pavel     1662 ½ - ½

Kanoš Adam 1471              - Sivicek Filip     1280LB 0 - 1

 

7. kolo - 18.2.2018: ŠK POSTOJ.sk Kremnica A - ŠK Orlová Pohorelá 5:3
Výsledky po šachovniciach:

šach. priezvisko meno ELO - priezvisko meno ELO

Korbela Ľubomír 2016LA - Kanoš Jozef 1905 1 - 0
Drugda Miloš 1993           - Palka Miroslav 1926LA 0 - 1
Kraml Maroš 1942            - Babnič Jaroslav 1828 1 - 0
Minich Miroslav 1946LA    - Baloha František 1764 ½ - ½
Hollý Karol 1772                - Hruška Jozef 1611 1 - 0
Adamec Dušan 1743LA    - Hazák Slavomír 1629 0 - 1
Lupták Peter 1674             - Melko Milan 1521 1 - 0
Cigánek Milan 1522          - Kanoš Adam 1468 ½ - ½

 

6. kolo - 28.1.2018: ŠK Orlová Pohorelá - ŠK Junior CVČ Banská Bystrica B 0,5:7,5
Výsledky po šachovniciach:

šach. priezvisko meno ELO - priezvisko meno ELO

Kanoš Jozef 1924 - Gyerpal Adrian 1936 0 - 1
Baloha Fran. 1767 - Nikanova Ekaterina 2056LZ 0 - 1
Rogos Ján 1764LB - Salomons Lorenzo 1909 ½ - ½
Čupka Ján 1715 - Cibikova Sofia Anna 1917 0 - 1
Hruška Jozef 1619 - Stevik ml. Patrik 1701 0 - 1
Hazák Slavomír 1629 - Gregor Zdenek 1724 0 - 1
Melko Milan 1533 - Barciak Róbert 1689 0 - 1
Kanoš Adam 1482 - Lovcican Tomáš 1586 0 - 1

 

5. kolo - 14.1.2018: ŠK Orlová Pohorelá - voľno

4. kolo - 17.12.2017: ŠK GARDE CVČ Detva "B" - ŠK Orlová Pohorelá 5:3
Výsledky po šachovniciach:

šach. priezvisko meno ELO - priezvisko meno ELO
WFM Sankova Stella 1953 LB - Kanoš Jozef 1923 ½ - ½
Cabanová Kristína 1610 LB - Rogos Ján 1746 LB ½ - ½
Malatinec Emil 1717 - Čupka Ján 1715 ½ - ½
Chlebo Miroslav 1656 - Hruška Jozef 1619 + - -
Minich Vladimír 1621 - Hazák Slavomír 1629 0 - 1
Fortiak Samuel 1540 - Melko Milan 1533 ½ - ½
Laszlo Gustav 1572 - Hruška Jaroslav 1577 1 - 0
Caban Michal 1283 - Kanoš Adam 1514 1 - 0

 

3. kolo - 19.11.2017: ŠK ORLOVÁ POHORELÁ - ŠK Podpoľanie Stožok 5,5:2,5
Výsledky po šachovniciach:

šach. priezvisko meno ELO - priezvisko meno ELO
Kanoš Jozef 1931 - Cerovsky Jan 1765 1 - 0
Babnič Jaroslav 1840 - Longauer Igor 1750 0 - 1
Baloha František 1759 - Gutzelnig Frank-Michael 1690LZ 1 - 0
Rogos Ján 1756LB - Trestansky Stefan 1548 0 - 1
Čupka Ján 1703 - Holik Ondrej 1547 1 - 0
Hazák Slavomír 1613 - Snider Martin 1482 1 - 0
Melko Milan 1537 - Nosal Matus 1473 ½ - ½
Kanoš Adam 1514 - Vybostok Karol 1202 1 - 0

 

2. kolo - 5.11.2017: Slovan Nová Baňa B - ŠK ORLOVÁ POHORELÁ 4,5:3,5
Výsledky po šachovniciach:

šach. priezvisko meno ELO - priezvisko meno ELO
1. Hellebrandt Jar.1817 - Kanoš Jozef 1931 1 - 0
2. Solcan Martin 1739 - Kanoš Peter 1743 ½ - ½
3. Jares Milan 1643 - Rogos Ján 1756 0 - 1
4. Farek Marian 1593 - Hazák Slavomír 1613 0 - 1
5. Bury Juraj 1548 - Melko Milan 1537 ½ - ½
6. Znava Štefan 1700 - Hruška Jaroslav 1577 ½ - ½
7. Matejov Milan 1241 - Kanoš Adam 1514 1 - 0
8. Herko Lubomir 1000 - Hruška Šimon 1000 1 - 0

 

1. kolo - 15.10.2017: ŠK Orlová Pohorelá - ŠK Bátka 4:4
Výsledky po šachovniciach:

šach. priezvisko meno ELO - priezvisko meno ELO
1. Kanoš Jozef 1921 - Halasz Štefan 1877 ½ - ½
2. Babnič Jaroslav 1844 - Jokman Ondrej 1709 ½ - ½
3. Baloha František 1772 - Nagel Jan 1673 0 - 1
4. Hruška Jozef 1607 - Toma Pavel 1690 1 - 0
5. Hazák Slavomír 1615 - Toth Richard 1569 ½ - ½
6. Melko Milan 1537 - Toth Ladislav 1126 1 - 0
7. Hruška Jaroslav 1577 - Lazok Robert 1000 ½ - ½
8. Orolin Julian 1461 - Sosik Štefan 1000 0 - 1

 

Odkazy:
Oficiálna stránka súťaže

 

 

 

 


Vytvorené: 1. 5. 2018
Posledná aktualizácia: 1. 5. 2018 19:19
Autor: Správca Webu