Obec Pohorelá
Pohorelá – oficiálna stránka obce

ŠK Orlová Pohorelá - Klopačka ŠK Banská Štiavnica 3,5 - 4,5

šach

- súťažné stretnutie posledného 9. kola krajskej šachovej 4. ligy C21

Výsledky po šachovniciach:

ŠK Orlová Pohorelá Elo - Klopačka ŠK Banská Štiavnica Elo 3½:4½
Kanos, Jozef (w) 1911 - Kokles, Stefan (b) 1905 ½ - ½
Babnic, Jaroslav (b) 1797 - Vyboch, Jozef (w) 1792 0 - 1
Baloha, Frantisek (w) 1753 - Zicho, Anton (b) 1650 ½ - ½
Hazak, Slavomir (b) 1676 - Jancsy, Peter (w) 1567 1 - 0
Cupka, Jan (w) 1666 - Majsniar, Jan (b) 1547 0 - 1
Melko, Milan (b) 1521 - Gajdos, Juraj (w) 1443 ½ - ½
Kanos, Adam (w) 1371 - Baloc, Stefan (b) 1452 0 - 1
Baksa, Milan (b) 1505 - Gajdos, Gregor (w) 1000 1 - 0

 

Konečné poradie:

Por.  Družstvo Partie + = - TB1 TB2 TB3
1 ŠK Podpoľanie Stožok 9 7 1 1 22 41,5 0
2 ŠK GARDE CVČ Detva "B" 9 6 1 2 19 41 0
3 ŠK Slovan Modrý Kameň 9 5 2 2 17 43 0
4 ŠK Slovan Hrnčiarske Zalužany 9 5 1 3 16 40,5 0
5 Klopačka ŠK Banská Štiavnica 9 4 3 2 15 36,5 0
6 ŠK Bátka 9 4 2 3 14 39 0
7 ŠK ORLOVÁ POHORELÁ 9 4 0 5 12 37 0
8 ŠK Slovan Nová Baňa "B" 9 2 1 6 7 31,5 0
9 ŠK POSTOJ.sk Kremnica "B" 9 1 1 7 4 28 0
10 ŠK Junior CVČ Banská Bystrica "C" 9 1 0 8 3 22 0

 (pozn.: 

Tie Break1: Matchpoints (3 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints)

 

Doterajšie stretnutia:

8. kolo - 17. 3. 2019

ŠK GARDE CVČ Detva "B" Elo - ŠK Orlová Pohorelá Elo 5 : 3
Cabanova, Kristina (w) 1830 - Kanoš, Jozef (b) 1920 0 - 1
Puskar, Jan (b) 1993 - Babnič, Jaroslav (w) 1802 1 - 0
Malatinec, Emil (w) 1724 - Baloha, František (b) 1754 ½ - ½
Bobro, Jan (b) 1763 - Kanoš, Peter (w) 1704 ½ - ½
Chlebo, Miroslav (w) 1617 - Rogos, Ján (b) 1783 1 - 0
Laszlo, Gustav (b) 1593 - Hazák, Slavomír (w) 1691 1 - 0
Caban, Michal (w) 1329 - Melko, Milan (b) 1511 0 - 1
Fortiak, Samuel (b) 1581 - Kanoš, Adam (w) 1381 1 - 0

 

7. kolo - 24.2.2019

ŠK Orlová Pohorelá Elo - ŠK Slovan Nová Baňa "B" Elo 5 : 3
Kanoš, Jozef (w) 1916 - Hellebrandt, Jaroslav (b) 1821 ½ - ½
Babnič, Jaroslav (b) 1805 - Tuzinsky, Marian (w) 1677 ½ - ½
Baloha, František (w) 1759 - Bury, Juraj (b) 1580 1 - 0
Hazák, Slavomír (b) 1674 - Jares, Milan (w) 1643 1 - 0
Hruška, Jozef (w) 1592 - Matejov, Milan (b) 1614 1 - 0
Melko, Milan (b) 1516 - Herko, Lubomir (w) 1514 1 - 0
Kanoš, Adam (w) 1391 - Sipikal, Dusan (b) 1491 0 - 1
Tlučák, Róbert (b) 1190 - Vozar, Sebastian (w) 1000 0 - 1

 

 

 

6. kolo - 24.2.2019:

 

ŠK Slovan Modrý Kameň Elo - ŠK Orlová Pohorelá Elo 4½:3½
Terek, Martin (w) 1805 - Kanoš, Jozef (b) 1916 0 - 1
Pavlov, Ivan (b) 1749 - Baloha, František (w) 1759 1 - 0
Magura, Ivan (w) 1769 - Kanoš, Peter (b) 1702 ½ - ½
Krnan, Bronislav (b) 1848 - Rogos, Jan (w) 1791 1 - 0
Slobodnik, Julius (w) 1610 - Hazák, Slavomír (b) 1674 0 - 1
Lentvorsky, Miroslav (b) 1581 - Čupka, Ján (w) 1668 ½ - ½
Suchac, Jozef (w) 1432 - Melko, Milan (b) 1516 1 - 0
Zdravkovic, Miroliub (b) 1471 - Kanoš, Adam (w) 1391 ½ - ½

 

5. kolo - 26.1.2019:

ŠK Orlová Pohorelá Elo -   ŠK Slovan Hrn.Zalužany Elo 2:6

Kanoš, Jozef

1929 - Princ, Robert 1827 0 - 1
Babnič, Jaroslav 1805 - Nozdroviczi, Pavel 1820 ½ - ½
Baloha, František 1770 - Sesztak, Robert 1752 0 - 1
Rogos, Ján 1806 - Svitek, Andrej 1696 0 - 1
Hazák, Slavomír 1662 - Satara, Ondrej 1717 1 - 0
Čupka, Ján 1672 - Kneznik, Frantisek 1528 ½ - ½
Melko, Milan 1516 - Albert, Marian 1502 0 - 1
Šágiová, Marika 1636 - Sivicek, Filip 1332 0 - 1

 

4. kolo - 16.12.2018:

ŠK POSTOJ.sk Kremnica "B" Elo - ŠK Orlová Pohorelá Elo 2 : 6
Ciganek, Milan (w) 1520 - Kanoš, Peter (b) 1702 1 - 0
Macho, Milan (b) 1374 - Hazák, Slavomír (w) 1662 0 - 1
Galko, Damian (w) 1257 - Čupka, Ján (b) 1672 0 - 1
Boldis, Norbert (b) 1038 - Hruška, Jozef (w) 1592 0 - 1
Oswald, Marcel (w) 1000 - Melko, Milan (b) 1516 0 - 1
Vencel, Patrik (b) 1000 - Hruška, Jaroslav (w) 1563 ½ - ½
Lesko, Samuel (w) 1000 - Tlučák, Róbert (b) 1190 0 - 1
Wollner, Bohus (b) 1222 - Tlučáková, Bianka (w) 1000 ½ - ½

 

3. kolo - 18.11.2018:

ŠK Orlová Pohorelá Elo - ŠK Junior CVČ Banská Bystrica "C" Elo 6:2
Kanoš, Jozef (w) 1917 - Gregor, Zdenek (b) 1754 1 - 0
Babnič, Jaroslav (b) 1813 - Spisiak, Pavol (w) 1362 ½ - ½
Baloha, František (w) 1770 - Sninsky, Juraj (b) 1356 1 - 0
Hazák, Slavomír (b) 1665 - Berkova, Agata (w) 1308 1 - 0
Čupka, Ján (w) 1668 - Benicky, Jakub Simon (b) 1282 1 - 0
Melko, Milan (b) 1533 - Lakatos, Michal (w) 1113 ½ - ½
Šagiová, Marika (w) 1636 - Vronka, Jan (b) 1000 0 - 1
Baksa, Milan (b) 1505 - Benicka, Nina Ester (w) 1000 1 - 0

 

 

2. kolo - 28.10.2018:

ŠK Podpoľanie Stožok Elo - ŠK Orlová Pohorelá Elo 3 : 5
Gonda, Jozef (w) 1805 - Kanoš, Jozef (b) 1899 0 - 1
Bobrova, Katarina (b) 1683 - Babnič, Jaroslav (w) 1809 0 - 1
Grec, Jan Alexander (w) 1678 - Baloha, František (b) 1781 1 - 0
Longauer, Igor (b) 1770 - Rogos, Ján (w) 1814 ½ - ½
Trestansky, Stefan (w) 1597 - Hazák, Slavomír (b) 1650 0 - 1
Ostrihon, Adam (b) 1398 - Čupka, Ján (w) 1705 ½ - ½
Chmelo, Dominik (w) 1402 - Hruška, Jozef (b) 1605 1 - 0
Sabol, Miroslav (b) 1000 - Melko, Milan (w) 1552 0 - 1

 

1. kolo - 14.10.2018: 

ŠK Orlová Pohorelá Elo - ŠK Bátka Elo 3 : 5
Kanoš, Jozef (w) 1899 - Bodnar, Gabriel (b) 1843 1 - 0
Babnič, Jaroslav (b) 1809 - Jokman, Ondrej (w) 1709 ½ - ½
Baloha, František (w) 1781 - Halasz, Stefan (b) 1840 ½ - ½
Rogos, Ján (b) 1814 - Fasko, Dusan (w) 1743 1 - 0
Hazák, Slavomír (w) 1650 - Lazok, Robert (b) 1685 0 - 1
Čupka, Ján (b) 1705 - Toma, Pavel (w) 1665 0 - 1
Melko, Milan (w) 1552 - Sosik, Stefan (b) 1564 0 - 1
Šagiová, Marika (b) 1636 - Toth, Ladislav (w) 1122 0 - 1

 

 

Oficiálna stránka súťaže

 

Stránka ŠK Orlová Pohorelá na Facebooku

 

Rozpis stretnutí ŠK Orlová Pohorelá v ročníku 2018:19

Dátum vloženia: 7. 4. 2019 15:00
Dátum poslednej aktualizácie: 9. 4. 2019 11:37
Autor: Ján Pompura

Mobilná aplikácia

mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

SMS-rozhlas

SMS rozhlas

SMS-rozhlas
dôležité hlásenia
miestného rozhlasu
SMSsprávou do mobilu

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Dni obce 2013 -Nedeľňajšia duchovná obnova - popoludňajší chrámový koncert Hanky Servickej (foto: archív farského úradu)

Interaktívna fotomapa

Pohorela

Východ a západ slnka

Slnko vychádza:7:06

Slnko zapadá:15:49

Pranostiky

Pranostika na akt. mesiac

Novembrový sneh keď za niekoľko dní poleží, potom prejde, lepšie hnojí ako hnoj.

Pranostika na akt.deň

Ak je na deň Mláďatiek na oblohe veľa hviezd, má byť veľa hydiny.

Sviatok

Dnes je 28.11.2021

Meniny má Henrieta, Gerhard, Tristan, Desdemona, Eta

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11
1
12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Partneri