NOVÝ PORTÁL KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ

logo ÚGKK

Dávame do pozornosti nový portál katastra nehnuteľností:

Nový portál poskytuje nielen služby pre vyhľadávanie informácií o nehnuteľnostiach, vlastníkoch a právach k nehnuteľnostiam, ale umožňuje vykonať aj katastrálne podania (návrh na vklad, záznam, opravu chyby a podobne) elektronickým spôsobom a rovnako aj elektronicky vyžiadať informácie z katastra nehnuteľností (výpis z LV, kópia z katastrálnej mapy a podobne) na právne účely ale aj rôzne ďalšie služby.

Prevádzka doterajšieho katastrálneho portálu (KaPor, www.katasterportal.sk) je aktívna do 30.04.2022 a postupne ho nahradí spomínaný nový portál dostupný TU: https://kataster.skgeodesy.sk/eskn-portal/.

Dátum vloženia: 2. 2. 2022 10:52
Dátum poslednej aktualizácie: 2. 2. 2022 11:50

-(foto: J.Pompura)

Východ a západ slnka

Slnko vychádza:5:38

Slnko zapadá:19:48

Pranostika na akt. mesiac

Ak v auguste nieto rosy, môžeme búrku očakávať.

Sviatok

Dnes je 19.8.2022